..головна


   Фрідріх Гауверкі віолончеліст (Німеччина)
   Шлю найліпші побажання щодо важливого проекту "Musicа Ukrainica". Цей проект більш ніж потрібен через зростання ваги української музики у міжнародному концертному житті. Останні два роки українська музика здобуває чимраз більше визнання. Відколи кордони до України та з України відкрилися, розпочався плідний процес міжнародного обміну, і я щасливий, що мав нагоду взяти в ньому участь. Фестиваль "2дні й 2 ночі нової музики" був та є важливою частиною цього процесу. Мої неодноразові за останні роки візити до України збагатили моє музичне життя, а міць і майстерність як українських музикантів, так і української музики як такої справили на мене ефект стимулу та збагачення.
Ще раз мої найкращі побажання щодо цього важливого проекту, що обов'язково матиме тривке значення як для українського, так і для міжнародного музичного життя.
   Щиро Ваш,
   Фрідріх Гауверкі


   Сорін Лереску, Бухарест (Румунія)
   Художній директор міжнародного фестивалю "MEETINGS OF NEW MUSIC" (Зустрічі з новою музикою) в Браїлі та Ансамблю TRAIECT (ТРАЄКТ)
   Вітаю з проектом: "Musica Ukrainica". Гадаю, це - дуже цікавий музичний проект для сучасної музики та для нової музики взагалі.
   Водночас, дякую за пропозицію включити Інформацію щодо концертів нашого ансамблю, Міжнародного фестивалю "MEETINGS OF NEW MUSIC" (Зустрічі з новою музикою) в Браїлі та моєї власної творчости.
   Дружньо Ваш,
   Сорін Лереску


   Бернгард Вульф (Німеччина)
   перкусіоніст, диригент та організатор міжнародних музичних подій, професор Вищої школи музики Фрайбурга (Німеччина), президент фестивалю "2 дні й 2 ночі нової музики" в Одесі
   Від 1995 року Україна має новий форум сучасної музики: фестиваль в Одесі "2 дні й 2 ночі". За 3 роки до цього я розпочав як проректор Фрайбурзької музичної академії, відповідальний за партнерство з Одеською консерваторією, розвивати концепцію, що мала на меті представити в Одесі різноманітні тенденції нової музики. Мені пощастило разом з композиторкою Кармеллою Цепколенко ініціювати 1995 року перший великий міжнародний фестиваль "2 дні й 2 ночі", що представляв міжнародних митців з найновітнішою музикою з усього світу та від самого початку став найбільшим та найважливішим форумом сучасної музики в Україні і продовжує ним бути. Безліч концертів, майстеркласів, семінарів, конференцій збагатили та збагачують музичне життя не тільки Одеси, але й цілої України, а за підтримки Соросівської фундації фестиваль перебирає функцію "Празької весни" та "Варшавської осени" для Сходу й Заходу.
   Як президент цього фестивалю для мене особливо радісно вітати нову українську музичну газету з її появою. Хай вона допоможе поглибити обмін інформацією, новими ідеями, посприяє взаємному поразумінню й тим самим слугуватиме миру у світі.
   Проф. Бернгард Вульф

top of document

(C) 2001 Асоціація "Нова музика" (Україна). Всі права збережено.